Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Dynaudio na Prolight + Sound 2019 vo Frankfurte

Celosvetovo očakávaná výstava najlepších výrobcov audio a vizuálnych produktov sa nezadržateľne blíži. Už v utorok 2. apríla sa začína Prolight + Sound 2019 vo Frankfurte. Každoročne sem zavíta viac ako 90 tisíc návštevníkov z viac ako 150-tich krajín sveta. Vystavovať svoje novinky bude viac ako 1500 spoločností z celého sveta v segmentoch ako PA technológie, svetelné systémy, vybavenie pre DJ-ov, štúdiová či pódiová technika.

 

Chýbať nebude ani dánska spoločnosť Dynaudio. Táto značka s dlhoročnou históriou  zaoberajúca sa segmentom profesionálnych a domácich reproduktorov najvyššej kvality predstaví svoje nové štúdiové referenčné reproduktory série Core. Tá pozostáva z modelov Core 59Core 7.

Obidva reproduktory sú vybavené digitálnym vstupom AES3, ktorý podporuje rozlíšenie signálov do 24bit/192KHz. Novinkou je takisto rotačný systém Orbit, ktorý bol adaptovaný z populárnej série AIR. Ten umožňuje užívateľom natočiť basový, stredový a výškový reproduktor tak, aby vyhovoval vertikálnemu alebo horizontálnemu spôsobu použitia.

Predaj reproduktorov Core je naplánovaný na apríl 2019. Prijímame však predobjednávky.


 Hore