Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

5 dôvodov, prečo si zamilujete bezdrôtový systém AT-One

Audio-Technica predstavuje vstup do sveta profesionálnych bezdrôtových UHF systémov - AT-One.

Systém Audio-Technica AT-One je dostupný v troch verziách; máte možnosť zakúpiť systém s bezdrôtovým mikrofónom (ATW-13F), s opaskovým vysielačom (ATW-11F) alebo s opaskovým vysielačom a klopovým mikrofónom (ATW-11/PF).

 1. AUTOMATICKÁ CITLIVOSŤ
  Nemusíte už riešiť problémy s nastavovaním citlivosti a obávať sa ich náhlych zmien. Inteligentný systém automatického nastavovania citlivosti v kondenzátorovom mikrofóne ATW-T3F sa o všetko postará. Automatické nastavenie vstupnej úrovne zabezpečí, že či už budete rozprávať alebo spievať, mikrofón pustí všetko von v prirodzene vyrovnanej citlivosti.
   
 2. PRIPRAVENÝ DO INŠTALÁCIÍ
  Máte už nejaký systém, externé efekty a všetko to zapájate do svojho obľúbeného racku? Systém AT-One ponúka dostupné príslušenstvo, vďaka ktorému si môžete príjmač jednoducho do Vášho racku namontovať. Nemusíte sa teda obávať, že ostane len niekde pohodený – vždy môže byť na svojom pevnom mieste, zamontovaný pod Vašimi ostatnými systémami a efektami.
   
 3. EXTERNÉ ANTÉNY
  Obávate sa či pokryjete so systémom Audio-Technica AT-One dostatočný priestor? Pokiaľ by Vám nestačilo štandardných 60 metrov, ktoré Audio-Technica ponúka, môžete svoj systém rozšíriť o externé antény.
   
 4. BEZPEČNÉ PÁSMO UHF
  Strašia Vás zo všetkých strán s príchodom LTE a tým spojenou nefunkčnosťou bezdrôtových systémov? Audio-Technica to má vymyslené. Operuje v rámci bezpečného frekvenčného pásma a nemusíte sa teda báť žiadnych rušení signálu.
   
 5. KOMPLEXNÉ BALENIE
  Audio-Technica systém AT-One sa aj s celým príslušenstvom dodáva v špeciálnom praktickom kufríku. Môžete byť teda so svojím bezdrôtovým systémom vždy pripravený na cesty a čo je hlavnejšie, mať všetko v bezpečí. Kufrík totiž spoľahlivo ochráni Váš bezdrôtový systém pri prenose.

Čo teda ponúka bezdrôtový mikrofónny systém Audio Technica AT-One?

Kvalitný zvuk, bezproblémový dosah a prenos. Hore