Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Služby

Odborné poradenstvo

Ako doplnkovú službu pre našich klientov poskytujeme aj poradenské služby. Naši produktoví špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami Vám poradia pri výbere správneho riešenia, od výberu slúchadiel až po projekt domáceho štúdia. Kontaktujte nás prostredníctvom on-line chatu, telefonicky (tel: +421 2 20 999 700) alebo e-mailom (shop@mediatech.sk). Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8:00 do 16:30.

Kamenná predajňa s parkovaním

Ponúkame Vám možnosť si tovar pozrieť, vyskúšať alebo osobne vyzdvihnúť v našej predajni na Drieňovej 34 v Bratislave. Radi vám pri výbere správneho riešenia poradíme aj naživo. Pre našich zákazníkov máme vyhradené parkovacie miesta.

Komplexné servisné služby

Máme vybudované vlastné servisné stredisko s tímom skúsených profesionálov. Naším cieľom je skracovať čas nevyhnutný na opravu zariadení bez omedzení na kvalite. Navyše máme vždy k dispozícii vlastné zariadenia, ktoré na nevyhnutný čas servisu prepožičiame zákazníkovi.

Záručný a pozáručný servis

Na všetky zariadenia ktoré predávame, poskytujeme servis podľa zákonných predpisov a pokynov výrobcu. Vo všetkých oprávnených prípadoch sa snažíme o spokojnosť zákazníka nielen s výrobkom ale i službou a servisom. O Vaše zariadenia sa navyše postaráme aj po skončení záručnej doby. Máte problém a potrebujete ho odstrániť? Kontaktujte našich špecialistov, pomôžu Vám odstrániť všetky nedostatky a problémy.

Meranie akustiky

Ponúkame Vám vypracovanie projektu priestorovej akustiky (bytové posluchové priestory, nahrávacie štúdiá, konferenčné miestnosti, kancelárie, priemyselné objekty a iné), návrh a realizáciu akustických úprav priestorov, počítačovú simuláciu akustických vlastností a pokrytia priestoru zvukom pred a po aplikácii akustických prvkov (doba dozvuku, zrozumiteľnosť, auralizácia...), či návrh typu, počtu a umiestnenia reproduktorov v priestore na základe počítačovej simulácie vychádzajúcej z projektu priestorovej akustiky.

Výroba káblov na mieru

Nenašli ste na našej stránke ten správny kábel vyhovujúcim vašim požiadavkám alebo máte špecifické nároky? Napíšte nám e-mail na adresu shop@mediatech.sk a vyrobíme vám kábel na mieru. Zvoľte si typ metráže, konektory alebo sa poraďte s našimi odborníkmi. Spoľahnúť sa môžete na kvalitu nemeckých značiek Klotz a Neutrik, ktoré pri výrobe používame.

Vývoj zariadení

V prípade potreby dokážeme v našom vývojovom stredisku vyrobiť zariadenie na mieru. Proces vývoja sa požiadavkou klienta, v ktore by mal zákazník špecfikovať, ako sa má dané zariadenie správať a s akými inými zariadeniami má spolupracovať. Na základe týchto požiadaviek vypracujeme projekt s cenovou kalkuláciou. Nasleduje vývoj zariadenia – tvorba elektrických schém a plošných spojov, prepojovacích schém a tvorba mechanickej konštrukcie. Následne sa zariadenie kompletuje, testuje a odozvá zákazníkovi.


 Hore