Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

O nás

Zvukovou technikou sa zaoberáme od roku 1994. Internetový obchod www.zvuk.sk bol spustený ako jeden z prvých e-shopov v roku 2003. Za ten čas sa nám podarilo vybudovať si u našich zákazníkov dobré meno a dôveru. Profesionalitu a úroveň našich služieb potvrdzuje množstvo našich spokojných a lojálnych klientov. Našim cieľom je ešte vyššia kvalita služieb a tým viac spokojných zákazníkov.

Navštívte našu kamennú predajňu na Drieňovej 34 v Bratislave

Máme dlhoročné nadštandardné vzťahy s dodávateľmi a odborné skúsenosti, čo nám umožňuje vybavovať Vaše objednávky v čo najkratšom možnom čase a poskytovať Vám tie najkvalitnejšie služby. Ak máte záujem, môžete navštíviť našu predajňu, kde môžete produkty vidieť, vyskúšať si ich, alebo poradiť sa s odborníkom. U nás si môžete tovar prevziať aj osobne.

Ponúkame Vám zázemie nášho servisného strediska, ktoré vie promptne vyriešiť Váš problém. Zabezpečujeme záručný, aj pozáručný servis. S nami nemusíte mať obavy z nepredvídateľných situácií. Na e-shope www.zvuk.sk nakupujú ľudia z celého Slovenska a väčšina z nich sa ak nám pravidelne vracia. Radi Vás privítame v našej rodine spokojných zákazníkov.

Staňte sa členom komunity ZVUK.sk a sledujte nás na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

E-shop ZVUK.sk je súčasťou MediaTech Group, ktorej lídrom je spoločnosť MediaTech Central Europe, a.s.. Tá zastrešuje divízie AudioPressBox, Audio-Resolution a Ambicon.

 Hore