Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Ako nakupovať

Registrácia

Nákup cez internet je podmienený registráciou. Vaše údaje budú použité iba pre vnútornú potrebu systému www.zvuk.sk a spoločnosť MediaTech Central Europe, a.s. prehlasuje, že nebudú zneužité na iné účely. V prípade registrácie získate:

  • možnosť nakupovať so zľavami
  • prístup k informáciám o stave Vašich objednávok
  • prehľad všetkých doteraz realizovaných nákupov
  • pravidelné informácie o novinkách a zvýhodnených akciách

Po registrácii bude každému zákazníkovi zaslané do e-mailovej schránky počítačom vygenerované autorizačné heslo, ktorým sa prvýkrát prihlási. Prístupové heslo je možné zmeniť po prihlásení. Pri každom ďalšom nákupe prostredníctvom elektronického obchodu www.zvuk.sk stačí zadať iba svoje prihlasovacie meno a prístupové heslo.

Objednávanie tovaru
  1. Po výbere produktu kliknite myšou na tlačidlo KÚPIŤ a tovar bude vložený do nákupného košíka. Môžete si navoliť počet kusov. Následne môžete pokračovať v nákupe alebo pristúpiť k dokončeniu objednávky kliknutím na zelené tlačidlo POKRAČOVAŤ V OBJEDNÁVKE.
  2. V prípade, že ste prihlásený zákazník, vyplníte pripravený formulár s identifikačnými údajmi, adresou doručenia, spôsobom úhrady a podrobnosťami o objednávke. Tento krok ukončíte kliknutím myšou na zelené tlačidlo POKRAČOVAŤ V OBJEDNÁVKE.
  3. V nasledujúcom kroku si skontrolujete všetky údaje a ak sú správne, Vašu objednávku záväzne uzavriete kliknutím na tlačidlo OBJEDNAŤ. Predtým je však nutné zakliknúť zaškrtávacie pole a potvrdiť tak Váš súhlas a oboznámenie sa s obchodnými podmienkami.
  4. Po ukončení procesu objednávky Vám je vygenerovaná objednávka s konkrétnym číslom, pod ktorým ju eviduje náš automatický systém. V tomto momente zároveň vzniká obchodný vzťah medzi zákazníkom a spoločnosťou MediaTech Central Europe a.s.. Celý proces nákupu pre obe strany podlieha právam a povinnostiam vyplývajúcim z reklamačného poriadku, občianskeho a obchodného zákonníka. Po potvrdení objednávky a zaplatení tovaru už nie je možnosť zrušiť objednávku.
  5. Ak záväzne potvrdíte objednávku, dostanete okamžite spätné potvrdenie o prijatí objednávky na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli v identifikačných údajoch. Zároveň bude vaša objednávka archivovaná v sekcii môj profil / moje objednávky. Do tejto sekcie máte prístup po prihlásení sa.

 Hore