Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Naši špecialisti

Ako doplnkovú službu pre našich klientov poskytujeme aj poradenské služby . Poradenstvo spojené s predajom, poradenstvo pri príprave projektov, pri výbere vhodných zvukových zariadení, poradenstvo spojené s obhliadkou priestoru, ako aj pri realizácii interiérových akustických úprav.

Základom nášho úspechu sú vzdelaní a skúsení odborníci. Spoločnosť MediaTech každoročne investuje nemalé množstvo finančných prostriedkov na rast kvalifikácie zamestnancov, ktorým poskytuje veľké možnosti profesionálneho a odborného rastu. Naši odborníci sa zúčastňujú zahraničných školení, svetových veľtrhov a majú možnosť zoznámiť sa so všetkými inováciami a novinkami na globálnych trhoch, ktoré potom prinášajú na slovenský trh.

Ing. František Petriska

Ak si chcete vybudovať alebo vylepšiť profesionálne alebo domáce štúdio, František je ten správny človek, na ktorého sa obrátiť. Má mnoho skúseností z práce v nahrávacích štúdiách, poradí Vám pri výbere reproduktorov, akustiky a zorientuje Vás vo svete mixpultov a procesorov.

specialista

František sa špecializuje na:

  1. Mixážne pulty
  2. Gitarové a vokálové efekty
  3. Basové kombá a hlavy
  4. Reproduktory a monitory
  5. Signálové procesory

Mário Brosch

Mário bude Vašim sprievodcom a poradcom pri výbere videokonferenčných systémov a zariadenia zasadacej misetnosti, či meeting roomu.

specialista

Mário sa špecializuje na:

  1. Videokonferencia
  2. Akustické materiály


 Hore