Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

5 dôvodov, prečo si zamilujete slúchadlá ATH-M50x

Audio-Technica ATH-M50x MovieMaker Award Audio-Technica ATH-M50x RCA 2015 Award

Najpopulárnejšie a najobľúbenejšie uzatvorené štúdiové slúchadlá Audio-Technica ATH-M50x ostávajú aj napriek niekoľkým rokom na scéne stále neporazené. Viacnásobný víťaz celosvetových ocenení o najobľubenejšie a najlepšie hrajúce slúchadlá vo svojej kategórii predsa musí ukrývať nejaké tajomstvo. Alebo je ich rovno viac? Pozrime sa teda spolu bližšie na päť zásadných dôvodov, ktoré robia zo slúchadiel Audio-Technica ATH-M50x tie najlepšie pre štúdiových nadšencov ale aj bežných poslucháčov.

Audio-Technica ATH-M50x

1. KVALITA ZVUKU

Od slúchadiel určených na štúdiový posluch by ste pravdepodobne očakávali nudný, splývajúci zvuk. S M50x-kami to tak rozhodne nie je! Zvuk je krásne vyvážený a čistý, no aj napriek tomu vie ponúknuť silné, no regulované basy a pocit z posluchu, ktorý pripomína živé vystúpenie. To je presne to, čo každý očakáva od slúchadiel v 2-3 násobnej cenovej kategórii. Pokiaľ ste už skúšali pár štúdiových slúchadiel a neoslovili Vás, určite ste nevyskúšali Audio-Technica ATH-M50x.

Audio-Technica ATH-M50x

2. VŠESTRANNOSŤ

Pracujete v štúdiu? Môžete používať ATH-M50x. Ste profesionálny DJ? M50x sú pre Vás! Chcete počúvať kvalitnú hudbu cestou vo vlaku do práce či do školy zo svojho počítača či telefónu? Áno, určite oceníte slúchadlá Audio-Technica ATH-M50x. Okrem zvukového prevedenia sa Vám prispôsobí aj možnosť odpojiteľného kábla a jeho troch rôznych prevedení, ktoré sa prispôsobia každej situácii. S dvomi káblami predurčenými pre štúdiové využitie a jedným metrovým káblom pre cestovanie sa stanú slúchadlá ATH-M50x jedinými, ktoré budete kedy potrebovať.

Audio-Technica ATH-M50x

3. KOMFORT

Už ste unavený z toho, ako Vám opúchajú uši pri počúvaní na nepohodlných slúchadlách? Kiežby ste tak mali slúchadlá, s ktorými môžte v pohodlí počúvať svoju obľúbenú hudbu dlhé hodiny. Nehľadajte – vyskúšajte ATH-M50x. Slúchadlá ponúkajú extrémne veľké a mäkké náušníky, ktoré z nich robia jedny z najpohodlnejších vôbec a čo viac, dokážu odizolovať obrovské množstvo vonkajšieho ruchu, čo vytvorí zážitok z posluchu, aký na iných slúchadlách len tak nedosiahnete.

Audio-Technica ATH-M50x

4. KVALITA SPRACOVANIA A SKLADNOSŤ

Radi so svojou obľúbenou hudbou cestujete? Slúchadlá Audio-Technica radu M50x sa Vám prispôsobia a zložia sa do veľmi kompaktného tvaru. Aj vďaka prenosnému obalu, ktorý je súčasťou balenia, si môžete svoje slúchadlá vziať kdekoľvek na cesty a nemusíte sa báť, že sa im niečo stane. Veľa slúchadiel je známych tým, že aj napriek dobrému zvuku sú krehké a po pár mesiacoch sa polámu. Nie Audio-Technica ATH-M50x. M50-ky sú testované a schválené DJmi, ktorí svoje slúchadlá dennodenne priam týrajú. Čo viac Vám zabezpečí dokonalú odolnosť?

Audio-Technica ATH-M50x

5. CENA

Všetci máme radi kvalitu, ale čo máme radi ešte viac je výhodná kúpa. Slúchadlá M50x od Audio-Technica používajú profesionáli a muzikanti po celom svete, takže nemôžme pochybovať o kvalite zvuku a odolnosti voči zubu času. Nikto však nechce narušiť rozpočet o 400 či 500 €, ktoré by ste za slúchadlá podobných kvalít očakávali zaplatiť. Dobrou správou je, že limitovaná edícia v matnej šedej pre rok 2016 stojí 195 € a bežné prevedenie (biele a čierne) len 169 €!

Zistite viac o ATH-M50x


 Hore