Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Dizajnové akustické panely

Spoločnosť Vicoustic, ktorá je našim partnerom v oblasti akustiky, neustále sleduje svetové trendy a preukazuje svoju dynamiku prinášaním stále nových dizajnových vzorov populárnych akustických panelov Flat Panel VMT.

Súčasné dizajnové trendy v akustike

V súčasnosti je akustika nielen o dobrom zvuku, ale aj o estetike, a tak sa na trhu neustále objavujú inovatívne akustické materiály s unikátnym dizajnom. Vicoustic do svojho portfólia obľúbených akustických panelov Flat Panel VMT doplnila novú kolekciu Natural Woods a Natural Stones. Vzory v nových kolekciách odzrkadľujú súčasné dizajnové trendy.

Flat Panel VMT Woods Collection

Inovatívny akustický materiál VicPET Wool

Dizajnové akustické panely Flat VMT predstavujú revolučný produktový rad, ktorý sa hodí do domácností i do komerčných priestorov. Flat Panel VMT je vyrobený z VicPET Wool – materiálu, ktorý sa vyrába predovšetkým z recyklovaných plastových fliaš. Vďaka inovatívnej technológii farbenia môže Flat Panel VMT simulovať betón, mramor, drevo a rôzne iné materiály a tak dosiahnuť úžasný a realistický vzhľad v akomkoľvek prostredí.

Flat Panel VMT Stones Collection

Flat Panel VMT je dostupný v rôznych veľkostiach. Všetky vzory Flat Panel VMT si môžete v základnej veľkosti objednať priamo tu. Pre modely veľkoplošných panelov, dodávané vzory a pomoc s návrhom akustiky nás kontaktujte na shop@zvuk.sk.

Budeme Vás spätne kontaktovať.


 Hore