Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Lexicon rozhodne nie je žiadnym nováčikom v kvalitnom zvuku. Už takmer 50 rokov si drží svoj zlatý štandard vo väčšine svetových profesionálnych štúdií, vďaka čomu sa svojim spôsobom podieľajú na 80% všetkej svetovej zaznamenanej hudby. Ich úspechy vedela niekoľkokrát oceniť aj akadémia, kedy si aj minulý rok odneisli Grammy za technický počin.

Nezameriavajú sa však len na tie najvrcholnejšie technológie, ale stále myslia aj na domácich hudobných producentov. Dôkazom toho je, že je to firma ktorá sa prepracovala od vývoja prvého komerčne dostupného digitálneho efektového procesoru cez automatickú ekvalizáciu podľa miestnosti  až po výrobu jednovstupových externých zvukových kariet. Všetka ich práca reflektuje porozumenie a vzťah ku kvalitnému zvuku.

Nezamenitelné reverby, ekvalizéry, signálové a dynamické procesory, efektory a to všetko vo forme hardware aj pluginov. Keď vlastníte niečo od Lexiconu, aj keď len malý zvukový prevodník, môžete si povedať, že vlastníte kus technológie ktorú ocenia profesionály aj keď je len na stolíku vo Vašej izbe.


 Hore