Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Mikrofóny Audio-Technica pre každého tvorcu on-line obsahu

Kvalitný zvuk sa stal nevyhnutnou pridanou hodnotou pre súčasných tvorcov on-line obsahu. Práve preto by sme vám v dnešnom článku radi odprezentovali mikrofóny Audio-Technica, ktoré sa stávajú čoraz populárnejšie pri tvorbe, podcastov a YouTube videí.


Kvalitný zvuk pri nakrúcaní fotoaparátom alebo kamerou

Ak je tvojim cieľom vysoká kvalita zvuku pri nakrúcaní videí, Audio-Technica AT8024 je pre teba ideálnou voľbou. Tento mikrofón ponúka množstvo nastavení, vďaka čomu je flexibilný a vždy schopný zamerať sa na zdroj zvuku aj vo veľmi rušnom prostredí. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sa stáva pomocníkom, ktorého môžeš mať každý deň pri sebe.

Kúpiť


Nahrávajte zvuk v štúdiovej kvalite priamo cez USB

Dvojica mikrofónov Audio-Technica AT2020USBi a Audio-Technica AT2020USB+ je vždy pripravená na splnenie širokej škály úloh, ktoré domáce a štúdiové nahrávky vyžadujú. Zapojíte ich USB konektorom, resp. Ligtning konektorom, takže môžete nahrávať priamo do počítača alebo svojho iPhonu / iPadu a to v štúdiovej kvalite 24-bit / 96 kHz.

Kúpiť


Mikrofón pre všetky reportáže

Tretím praktickým riešením pre kvalitné nahrávanie zvuku je bezdrôtový mikrofón System 10 ATW-1702 od Audio-Technica. Je to ideálne riešenie pre tvorbu videí a reportáží bez otravných káblov. Či už natáčate na kameru alebo na fotoaparát, môžete sa spoľahnúť na kvalitný, verný a bezpečný prenos zvuku a na batériu, ktorá vydrží až 12 hodín.

Kúpiť


 Hore