Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Najmodernejšie štúdiové reproduktory Dynaudio M5P

Rad štúdiových reproduktorov M od Dynaudio je už dlhé roky najvyšším štandardom main monitoringu v profesionálnych štúdiách po celom svete. Nový prírastok do tejto série, model M5P predstavený na výstave AES 2016 v Los Angeles, je reproduktor špeciálne navrhnutý pre mastering. Dynaudio M5P je navrhnutý bez kompromisov a s dôrazom na tie najlepšie materiály, pričom každý jeden reproduktor je ručne vyrábaný v Dánsku. M5P je taktiež prvý štúdiový monitor, ktorý využíva technológiu Dynaudio Directivity Control.

Dva výškové meniče, dva stredopásové meniče a štyri basové meniče sú navrhnuté a nastavené presne tak, aby ich fázový vzťah a frekvenčná odozva dosiahli neuveriteľne presnú charakteristiku vyžarovania zvuku. Energia vyžarovaná na podlahu a stropy je redukovaná až o 75%. Vďaka tomu sú reprosústavy M5P menej závislé na ich umiestnení v miestnosti.

Inžnieri z Dynaudio umiestnili štyri basové reproduktory presne nad a pod stredopásmové a vysokopásmové meniče v strednej sekcii M5P. Vďaka tomu je vyžarovanie nízkych frekvencií oveľa rovnomernejšie. Vďaka oddelenému priestoru vyhradenému pre výhybku sa nemusíte báť žiadnych nechcených dozvukov a rezonancií. Tento priestor je navyše zozadu pasívne chladený, takže aj na vysokých hlasitostiach je zabezpečná maximálna ochrana.

  • vyrobené výhradne z najlepších materiálov
  • Dynaudio Directivity Control – redukuje odrazy od podlahy a stien
  • array konfigurácia – väčšia kontrola nad prevedením nízkych frekvencií
  • výškové meniče ESOTAR2

Kontaktujte produktového špecialistu Hore