Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Nástrojové/gitarové káble Klotz

Či už máte začínajúcu kapelu, skúšobňu, ozvučujete koncerty alebo máte malé domáce štúdio, potrebujete káble. Veľa káblov. Spoločnosť KLOTZ a-i-s je považovaná za jednu z najlepších svetových značiek káblov na svete.

KIK – klávesy + gitara

Nástrojový nesymetrický mono kábel potrebuje asi každý. Gitaristi, klávesáci, zvukári. Práve pre všetkých začínajúcich, pokročilých ale aj pre profesionálov vyvinul KLOTZ tento typ. Frekvenčná charakteristika s jemným poklesom v stredovom rozsahu dáva základ pre kvalitný zvuk bez výrazných rušivých elementov. Konketory vyrábané priamo spoločnosťou KLOTZ sú odolné a dobre sa s nimi manipuluje. Osobne odporúčam káble tejto rady používať v kontrolovaných podmienkach, bez výrazných elektrických a frekvenčných interferencií a do maximálnej dĺžky 5m.


LaGrange – gitara ako má naozaj znieť

Hráte na svojej elektricej gitare a z komba sa ozývajú tóny, v tom horšom prípade sprevádzané praskaním, brumením a efektom „tečúcej vody“, v tom lepšom zvuk, s ktorým ste ako-tak spokojný. Počas hrania vymeníte svoj starý kábel za LaGrange a začnete hrať presne to isté, čo dovtedy. A vtedy spoznáte rozdiel medzi „káblom“ a LaGrange. Mäkké stredy, čisté a jasné výšky, konkrétne basy. Zrazu začínate rozmýšľať, ako starý kábel využijete. Napríklad ako šnúru na bielizeň :-) Konektory Neutrik zabezpečujú pevné a spoľahlivé pripojenie do gitary a kvalitne spracovaný kábel zase ničím nerušené hranie na pódiu alebo v skúšobni..


FunkMaster – Basa, ktorá tvrdí muziku

Je zvuk vašej basgitary bez života, plochý, tenký a nezaujímavý? Vyskúšajte FunkMaster kábel s kvalitnými žilami, ktoré zložením a vinutím prenášajú 100% vašich basov a stredov priamo do komba! Kábel bol vyvinutý v spolupráci s popredným basovým gitaristom T. M. Stevensom, ktorý ho odvtedy používa na svojích najväčších koncertoch!

Kábel so špeciálnymi KLOTZ konektormi zabezpečuje skutočne verné podanie basovej a nižšej stredovej zložky viac, ako ktorýkoľvek iný. Metalové, funkové a jazzové gitary a basgitary budú znieť tak, ako nikdy predtým. Mám to vyskúšané „ na vlastné uši“, rozdiel oproti obyčajným káblom je neporovnateľný.


TITANIUM – Zvuk pevnejší, než oceľ!

Neutrik SilentPlug konektor, pozlátené kontakty, ultra-jemné vinutie žíl, zvýšená odolnosť voči rušeniu, výnimočne nízka fantómová kapacita a ďalšie vlastnosti predurčujú tento kábel pre profesionálne využitie v nahrávacích štúdiách a na profesionálnych hudobných scénach. Vyrovnaná frekvenčná charakteristika dáva možnosť vyniknúť každej frekvencii práve tak, ako ju stvoria snímače vašej gitary, basgitary alebo elektronika vašich klávesov. Špeciálne, dielektrikom odrušená signálová žila dodáva istotu nulového mikrofonického efektu a brumenia aj v najnáročnejších podmienkach. KLOTZ TITANIUM káble používajú hviezdy, ako K.I.S.S., Jon Bon Jovi, Eddie Van Halen a ďalší. A čo vy?


 Hore