Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Nový digitálny mixážny pult Yamaha DM3

kompaktné mixpulty Yamaha DM3

Privítajte nový kompaktný digitálny mixážny pult YAMAHA DM3.

Slovo kompaktný sa často spája s obmedzeniami a vo svete zvuku často znamená kompromisy vo funkčnosti, konektivite alebo kvalite zvuku. Až doteraz bol výber kompaktnej konzoly záležitosťou toho, čo ste ochotný obetovať. Nová séria mixážnych pultov DM3 búra tento stereotyp a ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku, rýchle a jednoduché nastavenie a ovládanie na profesionálnej úrovni na živých koncertoch, akciách, ale aj v domácich nahrávacích a produkčných štúdiách.

Yamaha DM3 prináša flexibilitu, aby ste s kompaktnou digitálnou konzolou mohli robiť viac, ako ste si kedy predstavovali.

varianty DM3

YAMAHA DM3 v 2 prevedeniach

Mixážny pult YAMAHA DM3 je dostupný v 2 modeloch. Model DM3, ktorý je plne kompatibilný s technológiou Dante, čo umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie nastavenie s viacerými zariadeniami a DM3 Standard bez Dante. Oba mixážne pulty sú vybavené viacjazyčným používateľským rozhraním, ktoré je možné nakonfigurovať tak, aby bola prevádzka pre používateľov jednoduchá a bezproblémová.

DM3 Standard je už dostupný a DM3 s Dante bude dostupný v septembri 2023.

vlastnosti DM3 mixpultu

Jednoduché ovládanie a pokročilé funkcie

Snáď najvýznamnejšou výhodou digitálnej konzoly je jednoduchosť ovládania, kompaktnosť a dostupnosť pokročilých funkcií.

Špičková prenosná séria mixpultov DM3 ponúka kvalitu zvuku až 96 kHz, výkonné funkcie, kompaktné rozmery 320 x 140 x 455 mm a hmotnosť 6,5 kg. Toto predstavuje kombináciu, ktorej sa žiadny iný mixážny pult v tejto veľkosti nevyrovná. Séria mixpultov DM3 obsahuje identické mixážne pulty DM3 a DM3 Standard s rozdielom pripojenia Dante. Mixažné pulty obsahujú 16 mono vstupov, jeden stereo a dva FX Return vstupné mixážne kanály, 6 mixážnych kanálov Mix Send, dva FX Send, jeden stereo a dva maticové výstupné mixážne kanály.

Mixpulty DM3 sú vybavené dvoma vysokokvalitnými multiefektovými procesormi, ktoré zabezpečujú 18 rôznych druhov efektov vrátane REV HD a REV R3 – prvý svojho druhu v mixážnych pultoch Yamaha – ponúka zvukovým majstrom slobodu a odráža ich vlastné hudobné cítenie.

Ideálne riešenie pre použitie v rôznych aplikáciách

YAMAHA DM3 ponúka vynikajúci zvuk, nízku latenciu a dva vysoko kvalitné procesory s 18 typmi efektov. Užívateľské rozhranie DM3 je sústredené okolo veľkej 9″ obrazovky s dotykovým ovládaním. Malé, ale premyslené funkcie ako napríklad možnosť výberu z niekoľkých jazykov pre názvy kanálov (pomocou aplikácií DM3 Editor alebo DM3 StageMix) zobrazených na užívateľom zvolenom svetlom alebo tmavom pozadí, uľahčujú používanie YAMAHA DM3 v akomkoľvek priestore a svetelných podmienkach.

Napriek svojim kompaktným rozmerom umožňuje mixážny pult DM3 používateľom spraviť viac, pretože je vhodný pre mnoho rôznych aplikácií. Yamaha DM3 je vhodný pre širokú škálu aplikácií od jednoduchých prezentácií a konferencií až po živé kapely a akcie s viacerými účinkujúcimi. DM3 je tiež ideálny ako submixér pre hlavný pult kompatibilný s Dante. Mixážny pult DM3 je tiež mimoriadne prenosný nástroj pre hudobnú produkciu s plnou výbavou, ktorý vďaka dodávanému 18in/18out USB audio rozhraniu a funkcii DAW Remote pokrýva všetky potreby pre nahrávanie a editáciu.

Podporované je viacstopové nahrávanie cez USB do hostiteľského počítača. Jednoduché nahrávanie dvoch stôp je možné aj pomocou USB kľúča a samostatného konektora USB na prednom paneli. DM3 s podporou Dante pridáva ďalšiu možnosť viacstopového nahrávania pomocou virtuálnej zvukovej karty Dante. Vďaka funkcii DAW Remote sa dá z konzoly ovládať celý rad DAW zariadení. Nahrávky je potom možné upravovať pomocou súčasne dodávaného softvéru Cubase AI alebo DAW podľa vlastného výberu.

mixážnych pultov DM3 je doplnená o ďalšie výkonové softvérové aplikácie, vďaka ktorým sú ešte flexibilnejšie. Patrí medzi ne DM3 editor, samostatná aplikácia pre Windows a Mac. Aplikácia MonitorMix pre zariadenia so systémom iOS a Android dáva kontrolu nad mixom monitorov každému interpretovi.

mixážne pulty YAMAHA DM3 sú malé, výkonné a bez kompromisov.

MediaTech je dlhoročným špecialistom na produkty YAMAHA. Najnovší digitálny mixážny pult DM3 v oboch variantách si môžete objednať priamo cez náš portál www.zvuk.sk alebo nás kontaktujte priamo na shop@zvuk.sk. Naši špecialist sú vám k dispozícii.

Pre viac informácií o jednotlivých mix-pultoch a ich objednanie v rámci tejto špeciálnej akcie nás kontaktujte na shop@zvuk.sk alebo telefonicky na +421 2 20 999 700.

Naši špecialisti sú vám k dispozícii.


 Hore