Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Video: Kto z koho? Test profi slúchadiel

Porovnaniu slúchadiel Audio-Technica ATH-PRO500MK2RD a Sennheiser HD25 sa vo videu venuje náš kolega Marián, ktorý je nielen produktový špecialista, ale aj profesionálny DJ. A kto vám ich predstaví lepšie ako odborník na slovo vzatý?

Nemusíte byť DJ, stačí, že si viete vychutnať kvalitný zvuk bez akýchkoľvek rušivých elementov. Slúchadlá Sennheiser HD25 sú veľmi ľahké a určené na dlhodobé používanie. Pre svoju mimoriadnu kvalitu, konštrukčnú odolnosť a veľký úspech sú na trhu už 25 rokov. Sú ideálne na bežné použitie, ale aj pre zvukárov, DJov, kameramanov, štúdiovú prácu či testovanie zvukovej techniky. Otočná mušľa slúchadla umožňuje počúvanie jedným uchom. Sú vhodné aj ako doplnok k vysoko kvalitným prenosným prehrávačom.

Druhým hráčom sú profesionálne monitorovacie slúchadlá Audio-Technica ATH-PRO500MK2RD. Disponujú mäkkým hlavovým mostom na ochranu proti sklzu, špeciálne vyvinutú pre použitie pre DJov. Ich robustná konštrukcia ponúka lepšiu pevnosť, plynulé otáčanie slúchadiel, nízkoprofilový dizajn a úžasný zvukový výkon s 53 mm meničmi.

Viac vám už ale neprezradíme. Pozrite si naše video a zistíte, ktoré sú pre Vás tie pravé.

 Hore