Zvuk.sk

+421 2 20 999 700

Zefektívnite svoje reportáže s aplikáciou iXm Uplink

iXm Uplink je inovatívna aplikácia pre Váš smartfón. Ponúka sofistikované editovanie nahrávok, ich archivovanie a pridávanie meta tagov. iXm je dostupný pre všetky smartfóny s operačným systémom iOS a Android.

Aplikácia iXm Uplink umožňuje výmenu dát medzi mikrofónom série iXm a Vašim smartfónom. Vďaka tomu môžu napr. reportéri poslať práve zaznamenané nahrávky e-mailom do štúdia. Nielenže je teraz zdieľanie nahrávok jednoduchšie, ale otvára sa vám úplne nový svet reportáží a rozhovorov. Vďaka iXm Uplink budete pohotovejší, rýchlejší, efektívnejší a flexibilnejší.


Jediná aplikácia navrhnutá pre Váš iXm!

Či už chcete prehrať, uložiť, postrihať alebo preniesť svoje nahrávky do vášho smartfónu, pre iXm Uplink to nie je žiaden problém. Pošlite svoje reportáže okamžite priamo do štúdia a využite pri tom pokročilé funkcie ako sú meta tagy.

iXm a iXm Uplink - inovácie na mieru

Vo svete plnom digitálnym rekordérov máme stále radi klasické mikrofóny do ruky kvôli ich intuitívnemu dizajnu a kvalite. Dômyselný DSP procesing mikrofónov série iXm zabezpečí jasný a čistý zvuk za každých okolností. Spolu s aplikáciou iXm Uplink sa zdieľanie, editovanie a archivovanie nahrávok stáva úplnou hračkou.


 Hore